Bugün - 12 Aralık 2019 PerşembeKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.pngimages/habersistemi_08.png
 
Antalya   15°°C
 
KEMER BELEDİYESİ YAŞLILARA EVDE BAKIM HİZMETİKemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Keme..
SÖZEN'E SEVGİ SELİ

İçişleri Bakanlığı`ndan gelen göreve başlama yazısını dün itibariyle alan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bugün makam koltuğuna oturdu.

Siyaset Haberi - 22 Kasım 2011 Salı

(16:21)

İçişleri Bakanlığı`ndan gelen göreve başlama yazısını dün itibariyle alan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bugün makam koltuğuna oturdu.Sabah erken saatlerde CHP İlçe Başkanlığı binasında partililer ile buluşan Başkan Sözen,Manavgat Belediye Sarayı`na yürüyerek gitti.Yürüyüş sırasında vatandaşlar, partililer ve Başkan Sözen`e büyük ilgi gösterdi. Belediye Binasına gelindiğinde ise tüm personel Başkan Sözen`i büyük içtenlik sevgi ve alkışlarla karşıladı.Başkan Sözen, makam koltuğunda vatandaşlara ve belediye personeline hitaben bir konuşma yaptı. Dünün önemi yok geleceğe bakacağız Siyasette ve hayatta ``Dünün önemi yoktur`` diyen Sözen şunları söyledi. ``7 Haziran 2010 günü anlayamadığımız ve buruk bir şekilde belediyeden ayrılmak zorunda kaldık.Hak etmediğimiz bir süreç yaşadık. Ama ne mutlu ki,sizlerin desteğiyle,sizlerin katkılarıyla,sizlerin maneviyatıyla tekrar bu merdivenleri çıktık.Bu onurlu koltuğa oturma şansını yakaladık.Gidişimiz buruktu. Ama gelişimiz bir o kadar mutluluk verici oldu. Manavgat Belediyesi`ni ben her zaman bir yuva olarak gördüm. Burada çalışanları da yuvamın bir ferdi olarak görüyorum.Evime döndüğüm hissi var bende.Yaşadığımız süreçler kolay değildi.Bu zorlu süreçleri bize inanan,bize güvenen,bize bu onurlu görevi veren Manavgat halkının ve sizlerin desteği ile aştık.Bugün gelip tekrar bu koltukta oturuyorsak yine Manavgat halkının bize verdiği güçle gerçekleşmiştir.İnsan hayatında ve siyasi hayatta dünün anlamı yoktur. Bize bunlar öğretildi.Dünü geride bıraktık.Artık yarın var,artık önemli olan Manavgat`ın geleceği. Manavgat`a taahhüt ettiğimiz sözlerimiz,yapmayı düşündüğümüz hayallerimiz var.Bunları gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.İçimizdeki şevkten hiçbir şey kaybolmadığına lütfen inanın. Yine sizden ve ekibimizden aldığımız güçle,yol arkadaşlarımızın inanışıyla kaldığımız yeden devam ediyoruz.Bu arada yaşadığımız süreyi hatırlamak bile istemiyorum.Kendimi ve ailemi bir tatilden dönmüş gibi,bir hafta başı mesaiye başlamış gibi hissediyorum. Bütün şevk ve heyecanımla yarın sabah itibariyle 24 saat hepimiz çalışmaya hazırız.Bu süreçte her zaman yanımda dimdik duran,desteğini hiç esirgemeyen aileme ve özellikle eşime çok teşekkür ediyorum.Manavgat basınına da çok teşekkür ederim. Seçim sürecinde fikri anlamda ayrı düştüğümüz arkadaşlarımız da vardı. Ama benim bu hassas olduğum, kelimenin tam anlamıyla benim savunmasız olduğum bir süreçte her zaman benim yanımda oldular.Partililere,ilçe örgütüne kadın kollarına gençlik kollarına da bana verdikleri desteklerden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.Manavgat halkına teşekkür ediyorum.

 

Bugün itibariyle kaldığımız yerden devam edeceğiz.Uzakta olduğumuz zamanda arkadaşlarımız anlayışları gereği işleri devam ettirdi.Bu arada görev alan arkadaşlarımız,ekip olarak üzerlerine düşen görevi layıkı ile yerine getirdi.Şimdiden sonra da bu geminin kaptanın olarak,asıl sorumluluğu alan insan olarak, ekibimle beraber buradayım. Bu onur verici süreci tekrardan başlattık``. Söz verdiğimiz projelerimizi gerçekleştireceğiz
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Bir gazetecinin ``ilk icraatınız`` ne olacak sorusuna yanıt veren Şükrü Sözen,``Önümüzde halkımıza söz verdiğimiz projelerimiz var.Önümüzde kocaman bir 2,5 yıl var.Birçok şeyin bittiğini iddia eden insanlar yakın zamanda görecektir.Bizler çok büyük oranda Manavgat halkından koşulsuz destek gördük.Bizim bu yaşadığımız şeylerden nemalanmaya çalışan,bizim dönemeyeceğimizi zanneden bizim tekrar halka verdiğimiz sözleri yerine getiremeyeceğimizi söyleyen insanlar çok azınlıktadır.Siyaseti böyle görmüş,böyle öğrenmiş.İnsanlar görecektir.Anlımızın akıyla hep beraber sürecin sonunda ekibimizle, söz verdiğimiz projeleri tamamlayarak halkın karşısına çıkacağız.Günün siyasetinin izin verdiği doğrultuda, günün koşullarının izin verdiği doğrultuda hizmetlerimizi yapacağız. Biz yapı itibariyle de bunu ispatladık.Hiçbir zaman partizan hareket etmedik.Belediyeye ilk çıkarken rozetimizi çıkarmıştık. Manavgat halkından herkesten görev istedik.Partili,partisiz birçok insanımız bize katkı yaptı.Ondan dolayıdır ki,rozetimizi çıkararak buraya geldik.Yine aynı düşünceyle Manavgat halkının en iyilere layık olduğu,en iyi şeyleri hak ettiği, çağdaş bir kentte yaşama hakkını herkesten fazla taşıdığı düşüncesiyle bütün gücümüzü burada kullanacağız. Ortaya koyduğumuz projeler hazırlık projeleriydi.Boş projeler değildi. Manavgat halkının gereksinimleri düşünülerek ciddi hazırlıklar yapılarak ortaya konulan projelerdi. Hepsi gücümüz nispetinde hayata geçirilecektir.Bundan kimsenin şüphesi olmasın``.Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen daha sonra meclis üyeleri ile birlikte toplu olarak fotoğraf çektirdi.Başkan Sözen daha sonra meclis üyeleri ile birlikte toplantıya girdi.

 
 

Kaynak / Editör: İHA - Okunma 3309

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SiyasetHaberleri

ŞAŞIRTAN İSTEK
MARUF SAKİN AK PARTİ ADAY ADAYI
Oktay’dan Ruhi Beşiktaş’a Çağrı
MHP MECLİS ÜYESİ CHP'YE GEÇTİ
BAHÇELİ'NİN ÇIKMAZI MI VAR?
“TÜRKİYE’NİN EN GENÇ OCAK BAŞKANI”
BUDAK: “HIZLI TREN VAADİ GELENEK OLDU”
ÜLKEN'DEN VALİ'YE VERYANSIN

Diğer Haberler

UYSAL:”PLANIMIZ HAZIR BÜYÜKŞEHİR’İ BEKLİYORUZ”
“MEMLEKET İSTERİM
ALANYASPOR EVİNDE 2-0 MAĞLUP OLDU
Çocuklara Karne Hediyesi
MHP Disiplin Kurulu, Meral Akşener'i ihraç etti
GÜL, TEPKİLERDEN DOLAYI BELDELERE GİREMİYOR
AĞALIK ÇEKİNİ TESLİM ETTİ
Sevimçok “Bu Şehre Hiç Yakışmıyor!”
E-Gazete (Gazete Akdeniz)
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

Tosun ÜLGE

Tosun_ÜLGE BU İŞLER BÖYLE OLMAZ

09.12.2019 00:58:52

Kemer’de bazı şeylere dur demek için, Kemer&rsq..

Hilmi ŞAHİN

Hilmi_ŞAHİN İLÇE BELEDİYELERİ BAYRAM EDİYOR

01.12.2019 15:49:23

Antalya büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda 3..

Baki AYDIN

Baki_AYDIN KIBRIS EŞEĞİNE, HOCA NASREDDİN BİNERSE!

10.11.2019 23:44:32

Gazeteakdeniz ve duyantalya.com’dan da takip ettiğiniz..

ZEKİ DEMİR

ZEKİ_DEMİR Ağayı Batıran Uşak

17.09.2019 23:59:26

Berberin Kırık Aynası..  Alanya da yaşayan eski bir ga..

M. Fevzi Küçükkahveci

M._Fevzi_Küçükkahveci Suriyelilere Vatan (daşlık) Ve-ri-le-mez ! Kaynak: Suriyelilere Vatan (daşlık) Ve-ri-le-mez ! - M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

06.08.2019 22:41:32

Duyunca inanamadık, ya kötü bir şaka ya da akıl tu..

İdris ÖZYOL

İdris_ÖZYOL Fillerin intikamı

22.06.2019 15:53:45

Fillerin, belli mevsimlerde belli yolları kullanarak gö..

Ramazan KAYA

Ramazan_KAYA E TEBLİGAT DÖNEMİ

17.12.2015 01:17:00

Vergi mükelleflerini yeni yılda yenilikler bekliyor. ..

Cengiz GÜLEBAY

Cengiz_GÜLEBAY OLMADI, SİL BAŞTAN

03.11.2015 23:44:42

7 Haziran seçimlerinden sonra geçen beş ayda &..

Vehbi KAYA

Vehbi_KAYA Şehitlerimiz ve Protokolcüler

14.08.2015 14:25:44

Vatan topraklarından acı haber gelmeye devam ediyor.. Ü..

Tansu DURAN

Tansu_DURAN Lütfen İstifa Ediniz!

17.06.2015 23:41:29

Bugüne kadar sosyal medyada bir çok kere istifa ..

Seçil ÖZCAN

Seçil_ÖZCAN “ÇOCUKLAR, CİNSİYET EŞİTLİĞİ VE MAHREMİYET EĞİTİMİ ALMALI”

18.02.2015 01:04:01

Mersin Tarsus’ta Özgecan Aslan’ın vahşice k..

Hasan KILINÇ

Hasan_KILINÇ SEV ABİ KORKMA

17.03.2014 05:46:35

Ben tutkulu severim abi.Sevmekte sınır tanımam.Annemi,Babamı..


DÜZEN “ZULÜMLER KARŞISINDA SUSMAYIN“Saadet Partisi İl Başkanı:"Ses ver, Türkistan, Endülüs olmas..
En Çok Okunanlar
KEMER DADAŞINI KAYBETTİ Kemer'de çevresini hep güldüren Dadaş abimiz bu defa ü.. Okulların pazartesi günü normal eğitim ve öğretime devam edeceği, sadece ta.. ANTALYA SEDİR RESTAURANT Gittikleri yerlerde meşhur Türk mutfağının o muhteşem lezzetlerini de tatma.. GAZETE AKDENİZ SAYI 83               &nbs..
Bugün Bu Hafta Bu Ay


Anket Bulunamadı..

Anketler

Namaz Vakitleri
Şehir
(antalya)
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:1107:4613:2116:1618:3920:02

Hava Durumu
Şehir
(antalya)
Bugün
12°°C - 15°°C
Cuma
13°°C - 15°°C
Cumartesi
11°°C - 17°°C
Pazar
10°°C - 18°°C

Günün Sözü


İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar?


(Hacı Bektaşı Veli)


Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,17

UA-73076831-1